ALS70C474QP040
MFR.Part #
ALS70C474QP040
JLCPCB Part #
C1617542
Package
Bolt,D90xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 0.47F 146mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 39A@10kHz 40V 6mΩ@100Hz 90mm ±20% 螺栓,D90xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS