ALS70A752NW500
MFR.Part #
ALS70A752NW500
JLCPCB Part #
C1619583
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+85℃ 169mm 20000hrs@85℃ 26.3A@10kHz 31.8mm 38mΩ@100Hz 500V 7500uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS