R75PD1470Z340J
MFR.Part #
R75PD1470Z340J
JLCPCB Part #
C3780834
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、630V 4.7nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS