ALS70A511DA400
MFR.Part #
ALS70A511DA400
JLCPCB Part #
C1668141
Package
Bolt,D36xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 11000hrs@85℃ 12.8mm 304mΩ@100Hz 36mm 400V 510uF 52mm 6.9A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS