C325C240F3G5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C325C240F3G5TA
JLCPCB Part #
C1642295
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
24pF 25V 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS