ALS70A103QH350
MFR.Part #
ALS70A103QH350
JLCPCB Part #
C1617963
Package
Bolt,D90xL98mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 20000hrs@85℃ 24mΩ@100Hz 26.3A@10kHz 31.8mm 350V 90mm 98mm ±20% 螺栓,D90xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS