C4AFAEW5180F3BK
MFR.Part #
C4AFAEW5180F3BK
JLCPCB Part #
C5962745
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 18uF 500V、1kV ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS