ALS40A222DB100
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS40A222DB100
JLCPCB Part #
C1019709
Package
Bolt,D36xL62mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.8mm 2200uF 36mm 5.5A@10kHz 56mΩ@100Hz 6000hrs@105℃ 62mm ±20% 螺栓,D36xL62mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS