ALS30A222DA100
MFR.Part #
ALS30A222DA100
JLCPCB Part #
C1019656
Package
Bolt,D36xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 11000hrs@85℃ 12.8mm 2200uF 36mm 5.4A@10kHz 52mm 69mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D36xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS