ALF40G473EF025
MFR.Part #
ALF40G473EF025
JLCPCB Part #
C1612332
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 25V 25mm 37mΩ 40mm 47000uF 50mm 7.3A@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS