ALC70F511EF550
MFR.Part #
ALC70F511EF550
JLCPCB Part #
C3723645
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000hrs@85℃ 2.64A@100Hz 40mm 50mm 510uF 550V ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS