ALF40C152KP450
MFR.Part #
ALF40C152KP450
JLCPCB Part #
C1614729
Package
插件,D50xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 1500uF 22.5mm 450V 50mm 59mΩ 6.44A@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS