ALF20G183EH063
MFR.Part #
ALF20G183EH063
JLCPCB Part #
C4155295
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 18000uF 25mm 31mΩ 40mm 60mm 63V 8.75A@10kHz ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS