ALF20C681EH400
MFR.Part #
ALF20C681EH400
JLCPCB Part #
C1612482
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 114mΩ 18000hrs@85℃ 22.5mm 3.99A@100Hz 400V 40mm 60mm 680uF ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS