ALF20C103DF063
MFR.Part #
ALF20C103DF063
JLCPCB Part #
C1614668
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
10000uF 35mm 50mm 63V ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS