ALC80G432FP250
MFR.Part #
ALC80G432FP250
JLCPCB Part #
C1613393
Package
插件,D45xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 250V 25mm 28mΩ 4300uF 45mm 8.89A@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS