ALC80E432FP250
MFR.Part #
ALC80E432FP250
JLCPCB Part #
C1613397
Package
插件,D45xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 22.5mm 250V 4300uF 44.85mΩ@100Hz 45mm 8.89A@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS