ALC80F273DC025
MFR.Part #
ALC80F273DC025
JLCPCB Part #
C1669588
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25V 27000uF 35mm 35mm 41mΩ 7.28A@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS