SLP272M100H5P3
MFR.Part #
SLP272M100H5P3
JLCPCB Part #
C2621563
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 2.9A@120Hz 2700uF 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 98mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS