ALC80E623KP063
MFR.Part #
ALC80E623KP063
JLCPCB Part #
C5561624
Package
插件,D50xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 10mΩ@100Hz 17.79A@100Hz 22.5mm 50mm 62000uF 63V 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS