ALF70G152KP630
MFR.Part #
ALF70G152KP630
JLCPCB Part #
C4155218
Package
插件,D50xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 1500uF 18000hrs@85℃ 25mm 50mm 630V 7.06A@100Hz ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS