ALC80E133DD040
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC80E133DD040
JLCPCB Part #
C3724120
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 13000uF 22.5mm 35mm 40V 40mm 43mΩ@100Hz 7.44A@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS