ALC80A133DD040
MFR.Part #
ALC80A133DD040
JLCPCB Part #
C1610495
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 13000uF 35mm 40V 42mm 43mΩ@100Hz 7.44A@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS