ALC80D622CD063
MFR.Part #
ALC80D622CD063
JLCPCB Part #
C1610709
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 30mm 40mm 5.67A@100Hz 57mΩ@100Hz 6200uF 63V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS