ALC80D621EB250
MFR.Part #
ALC80D621EB250
JLCPCB Part #
C1610087
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.54A@100Hz 250V 296mΩ@100Hz 30mm 40mm 620uF 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS