ALC80D362DD100
MFR.Part #
ALC80D362DD100
JLCPCB Part #
C1610854
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 35mm 3600uF 40mm 5.6A@100Hz 8000hrs@105℃ 85mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS