ALC80C183EF063
MFR.Part #
ALC80C183EF063
JLCPCB Part #
C3722304
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 18000uF 22.5mm 28mΩ@100Hz 40mm 50mm 63V 8.82A@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS