ALC70H563FP063
MFR.Part #
ALC70H563FP063
JLCPCB Part #
C1616713
Description
-40℃~+85℃ 16.62A@100Hz 18000hrs@85℃ 25mm 45mm 56000uF 63V 9mΩ ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS