ALC70E563FP063
MFR.Part #
ALC70E563FP063
JLCPCB Part #
C3722698
Package
插件,D45xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 10.81mΩ@100Hz 105mm 16.62A@100Hz 18000hrs@85℃ 22.5mm 45mm 56000uF 63V ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS