ALC70H243FP100
MFR.Part #
ALC70H243FP100
JLCPCB Part #
C1613104
Description
-40℃~+85℃ 100V 105mm 13mΩ 15.03A@100Hz 18000hrs@85℃ 24000uF 25mm 45mm ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS