ALC70H132FP550
MFR.Part #
ALC70H132FP550
JLCPCB Part #
C1614678
Package
插件,D45xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 1300uF 18000hrs@85℃ 25mm 273mΩ 45mm 5.12A@100Hz 550V ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS