ALC70F391DD450
MFR.Part #
ALC70F391DD450
JLCPCB Part #
C1650962
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
35mm 390uF 40mm 450V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS