ALC70F202EL350
MFR.Part #
ALC70F202EL350
JLCPCB Part #
C1612438
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 11.15A@10kHz 18000hrs@85℃ 2000uF 350V 40mm 77mΩ@100Hz 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS