ALC70C202EL350
MFR.Part #
ALC70C202EL350
JLCPCB Part #
C1612604
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 2000uF 22.5mm 350V 40mm 5.77A@100Hz 77mΩ@100Hz 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS