ALC80D682EF100
MFR.Part #
ALC80D682EF100
JLCPCB Part #
C6500338
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 40mm 50mm 52mΩ@100Hz 6800uF 7.56A@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% Plugin,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS