ALC70F511DD400
MFR.Part #
ALC70F511DD400
JLCPCB Part #
C1614764
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000hrs@85℃ 272mΩ@100Hz 35mm 400V 40mm 5.74A@10kHz 510uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS