ALC70E361DF550
MFR.Part #
ALC70E361DF550
JLCPCB Part #
C1610920
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1.198Ω@100Hz 15000hrs@85℃ 2.08A@100Hz 22.5mm 35mm 360uF 50mm 550V ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS