ALC70D102EL500
MFR.Part #
ALC70D102EL500
JLCPCB Part #
C1613394
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 18000hrs@85℃ 209mΩ@100Hz 4.42A@100Hz 40mm 500V 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS