ALF20G181EB500
MFR.Part #
ALF20G181EB500
JLCPCB Part #
C1610990
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
180uF 30mm 40mm 500V ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS