ALC70D183EF063
MFR.Part #
ALC70D183EF063
JLCPCB Part #
C6464014
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000hrs@85℃ 18000uF 29mΩ@100Hz 40mm 50mm 63V 8.67A@100Hz ±20% Plugin,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS