ALC80D561EF450
MFR.Part #
ALC80D561EF450
JLCPCB Part #
C6123453
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 240mΩ@100Hz 3.2A@100Hz 40mm 450V 50mm 560uF 9000hrs@105℃ ±20% Plugin,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS