C315C821G3G5TA
MFR.Part #
C315C821G3G5TA
JLCPCB Part #
C1638969
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 820pF C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS