ALC70A822DC063
MFR.Part #
ALC70A822DC063
JLCPCB Part #
C1607248
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000hrs@85℃ 35mm 35mm 5.79A@100Hz 52.58mΩ@100Hz 63V 8200uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS