R474N32204001M
MFR.Part #
R474N32204001M
JLCPCB Part #
C3296650
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 440V X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS