ALC70A391DC400
MFR.Part #
ALC70A391DC400
JLCPCB Part #
C3722209
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000hrs@85℃ 2.08A@100Hz 353.8mΩ@100Hz 35mm 35mm 390uF 400V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS