ALA8DF471DD400
MFR.Part #
ALA8DF471DD400
JLCPCB Part #
C1648147
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 2.98A@100Hz 327mΩ@100Hz 35mm 400V 40mm 470uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS