381LX152M200A042
MFR.Part #
381LX152M200A042
JLCPCB Part #
C3724902
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 2.5A@120Hz 200V 3000hrs@105℃ 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS