ALA8DF301CF500
MFR.Part #
ALA8DF301CF500
JLCPCB Part #
C1609979
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 3.06A@100Hz 300uF 30mm 500V 50mm 687.4mΩ@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS