381LX471M315K052
MFR.Part #
381LX471M315K052
JLCPCB Part #
C3722405
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 315V 470uF 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS