ALA8DD561DF450
MFR.Part #
ALA8DD561DF450
JLCPCB Part #
C3723063
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 248.2mΩ@100Hz 35mm 4.64A@10kHz 450V 50mm 560uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS